Systemy oddymiania

Systemy oddymiania stosuje się głównie ze względu na poprawienie bezpieczeństwa ewakuacji oraz zabezpieczenie budynku przed działaniem ciepła i toksyn. Systemy oddymiania służą do odprowadzania dymu i gazów toksycznych, które najbardziej zagrażają bezpieczeństwu podczas pożaru. czytaj dalej »

Hydranty wewnętrzne i zewnętrzne

Wewnętrzną i zewnętrzną sieć hydrantowa możemy podzielić na... czytaj dalej »

Podręczny sprzęt gaśniczy

Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie ochrony przeciwpożarowej obiektów budowlanych wymaga by obiekty były wyposażone w gaśnice spełniające wymagania PN. czytaj dalej »

Szkolenia z użyciem podręcznego sprzętu gaśniczego

Firma prowadzi wstępne oraz okresowe ćwiczenia z zakresu użycia podręcznego sprzętu gaśniczego. Ćwiczenia te mają na celu „oswojenie” się pracowników z praktycznym użyciem podręcznego sprzętu gaśniczego, co w wielu przypadkach przynosi wymierne korzyści w postaci ugaszonego w zarodku pożaru. czytaj dalej »

Dokumentacja w zakresie ochrony przeciwpożarowej

Odpowiednie prowadzenie dokumentacji ma kluczowe znaczenie zarówno organizacyjne jak i porządkowe. Pozwala w szybki sposób w przypadku kontroli organów Państwowej Straży Pożarnej lub audytów wewnętrznych odnaleźć niezbędne dokumenty np. z przeprowadzanych przeglądów przeciwpożarowych. czytaj dalej »

Outsourcing w zakresie ochrony przeciwpożarowej

Firma zajmuje się kompleksową obsługa w zakresie ochrony przeciwpożarowej obiektów. W obsługiwanych zakładach sprawujemy nadzór nad elementami systemów ochrony przeciwpożarowej. Wykonujemy pomiary elektryczne urządzeń i instalacji. czytaj dalej »

Przeciwpożarowy wyłącznik prądu

Zadaniem przeciwpożarowego wyłącznika prądu w momencie powstania pożaru i uruchomienia go przez pracowników jest odcięcie zakładu od podstawowego zasilania w energię elektryczną. Każdy budynek o kubaturze powyżej 1000 m sześciennych MUSI być wyposażony przeciwpożarowy wyłącznik prądu. czytaj dalej »

Drzwi i bramy przeciwpożarowe

Drzwi ppoż. stosowane są jako... czytaj dalej »

Kontakt

EXOM- biuro

693 984 626

Poniedziałek - piątek:8.00-16.00
Sobota:nieczynne

43-600 Jaworzno, ul. Żytnia 7a

© 2013 ... Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności

Realizacja projektu strony hyh.pl