Systemy oddymiania

Systemy oddymiania stosuje się głównie ze względu na poprawienie bezpieczeństwa ewakuacji oraz zabezpieczenie budynku przed działaniem ciepła i toksyn. Systemy oddymiania służą do odprowadzania dymu i gazów toksycznych, które najbardziej zagrażają bezpieczeństwu podczas pożaru.

system oddymianiaSystemy oddymiania stosuje się głównie ze względu na poprawienie bezpieczeństwa ewakuacji oraz zabezpieczenie budynku przed działaniem ciepła i toksyn. Systemy oddymiania służą do odprowadzania dymu i gazów toksycznych, które najbardziej zagrażają bezpieczeństwu podczas pożaru.
Podczas wystąpienia pożaru grawitacyjny system oddymiania przy pomocy napędów elektrycznych otwiera klapy lub okna oddymiające umieszczone głównie w dachu lub fasadach budynku. Systemy uruchamiają się przy pomocy czujki dymowej lub przycisku oddymiania. Dla poprawienie efektywności powinno się stosować również otwory napowietrzające.
Elementy systemu oddymiania:
 - centrala oddymiania,
 - urządzenia alarmowe,
 - czujka pożarowa,
 - klapy lub okna oddymiające,
 - fasadowe okna oddymiające lub napowietrzające.
Systemy można wzbogacić o elementy dodatkowe , przez co na co dzień może służyć  jako system wentylacyjny.

Co zrobić gdy zbliża się termin przeglądu systemy oddymiania?

To proste, skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy korzystając z formularza zapytania lub zadzwoń pod numer 693 984 626. Przedstaw nam swoją bieżącą sytuację, a my zaproponujemy rozwiązanie dopasowane do Twojej sytuacji.

Kontakt

EXOM- biuro

693 984 626

Poniedziałek - piątek:8.00-16.00
Sobota:nieczynne

43-600 Jaworzno, ul. Żytnia 7a

© 2013 ... Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności

Tworzenie stron hyh.pl