Szkolenia z użyciem podręcznego sprzętu gaśniczego

Firma prowadzi wstępne oraz okresowe ćwiczenia z zakresu użycia podręcznego sprzętu gaśniczego. Ćwiczenia te mają na celu „oswojenie” się pracowników z praktycznym użyciem podręcznego sprzętu gaśniczego, co w wielu przypadkach przynosi wymierne korzyści w postaci ugaszonego w zarodku pożaru.

Prowadzimy zarówno szkolenia teoretyczne, na których omawiane są zagadnienia związane z np. grupami pożarów, rodzajami gaśnic, skutków pożarów, jak się zachować w czasie powstania pożaru, kogo powiadomić, itp.

Jednakże sucha teoria nie wystarczy aby pracownik sprawnie zareagował w przypadku powstania pożaru. W tym celu, na świeżym powietrzu prowadzone są ćwiczenia praktyczne, na których  pożar kontrolowany można ugasić za pomocą wszystkich dostępnych gaśnic występujących na naszym rynku.

Z perspektywy czasu oraz ilości szkoleń przez nas przeprowadzanych śmiało możemy stwierdzić,  iż inwestycja w tego typu zajęcia  niejednokrotnie ratuje życie i mienie.

ĆWICZENIA Z EWAKUACJI:

  1. Właściciel lub zarzadca obiektu przeznaczonego do stałego pobytu dla ponad 50 osób, które są jego stałymi użytkownikami, niezakwalifikowanego do kartegorii zagrożenia ludzi ZLIV (kategorie zagrożenia ludzi znajdą Państwo w kategorii PRAWO), powinien conajmniej raz na dwa lata przeprowadzić praktyczne sprawdzenie organizacji oraz warunków ewakuacji z całego obiektu.
  2. W tym celu właściciel lub zarzadca obiektu powiadamia właściwego miejscowo komendanta powiatowej (miejskiej) PSP o terminie przeprowadzania szkoleń z ewakuacji.

Co zrobić gdy występuje potrzeba przeszkolenia Ciebie i Twoich pracowników?

To proste, skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy korzystając z formularza zapytania lub zadzwoń pod numer 693 984 626. Przedstaw nam swoją bieżącą sytuację, a my zaproponujemy rozwiązanie dopasowane do Twojej sytuacji.

Kontakt

EXOM- biuro

693 984 626

Poniedziałek - piątek:8.00-16.00
Sobota:nieczynne

43-600 Jaworzno, ul. Żytnia 7a

© 2013 ... Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności

Tworzenie stron hyh.pl