Dlaczego my?

Naszą firmę tworzy wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem w branży przeciwpożarowej. Są w śród nas specjaliści, inspektorzy ds. ochrony przeciwpożarowej, konserwatorzy podręcznego sprzętu gaśniczego, pomiarowcy oraz osoby z kwalifikacjami dozoru elektrycznego.

Taki dobór osób pozwala nam w sposób profesjonalny zajmować się zagadnieniami ochrony przeciwpożarowej od momentu projektowania, instalacji aż po serwis systemów ochrony przeciwpożarowej zainstalowanych na Państwa obiektach.

Naszym celem jest, aby klienci nie traktowali zagadnień ochrony ppoż. jako zło konieczne, ale by byli w pełni świadomymi użytkownikami tychże systemów. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów organizujemy:

- szkolenia z użycia podręcznego sprzętu gaśniczego nie w teorii na sali, lecz w praktyce w plenerze, gdzie pracownicy firm sami mogą ugasić kontrolowany pożar za pośrednictwem podręcznego sprzętu gaśniczego,

- ćwiczenia z ewakuacji z zakładu pracy,

- audyty wewnętrzne mające na celu wspólne wyznaczenie celów do jakich powinna dążyć ochrona przeciwpożarowa Państwa obiektów.

Kontakt

EXOM- biuro

693 984 626

Poniedziałek - piątek:8.00-16.00
Sobota:nieczynne

43-600 Jaworzno, ul. Żytnia 7a

© 2013 ... Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności

Tworzenie stron hyh.pl